22.05.2024 r.

MAJOWE GRILLOWANIE.

Jak maj - to oczywiście majowe grillowanie w grupach wychowawczych. U nas wiele zabaw sportowych, pyszne kiełbaski i dyskoteka pod chmurką.

Dzień pełen atrakcji i pozytywnych emocji.

 

7.05.2024 r.

WYCIECZKA DO OGRODU ZOOLOGICZNEGO W ZAMOŚCIU.

 

25.04.2024 r.

W KRĘGIELNI.

Integracja połączona z aktywnością fizyczną, tak można określić klasowy wyjazd do kręgielni. W końcu nadszedł ten dzień, super zabawa !!!

 

24.04.2024 r.

PASOWANIE NA UCZNIA.

 

19 - 23. 04.2024 r.

 

17.04.2024 r.

TEMAM SOSW DOROHUSK.

Rozpoczęliśmy sezon treningów na boisku trawiastym.

Z środków projektu PZU Futbol Plus zostały zakupione bramki treningowe.

Przygotowujemy się do zawodów piłkarskich w Sandomierzu (czerwiec) i Lublinie (wrzesień).

Na boisku z nowymi bramkami będziemy podnosić swoją sprawność fizyczną oraz doskonalić umiejętności techniki i taktyki gry w piłkę nożną. Wszystko to pod bacznym okiem Pani Marty Jeleń, naszej trenerki.

 

12.04.2024 r.

LOGOPEDIA Z BELLĄ STELLĄ.

          Wyjątkowe i twórcze zajęcia, które prowadzi doświadczona logopedka, Pani Ewa Madej wraz z Bellą Stellą - cudownym pieskiem, pozwalają otwierać się na nowe wyzwania i zdobywać kompetencje w zakresie komunikacji, empatii i wyciszania negatywnych emocji. To wyjątkowe zajęcia na których gości radość i szczęście.

 

04.04.2024 r.

Niebiesko dla AUTYZMU.

          W ramach obchodów Dnia Świadomości Autyzmu uczniowie i pracownicy szkoły dodali do swojej garderoby niebieskie elementy. Wykonane przez dzieci i uczniów niebieskie motyle ozdobiły okolicznościową dekorację.

Dziękujemy pracownikom Poradni Psychologiczno -  Pedagogicznej w Pławanicach Pani Dyrektor Beacie Adamczyk oraz Pani psycholog Annie Pawłoś za przeprowadzenie warsztatów dla rodziców pt. „Autyzm w Rodzinie”.

22.03.2024 r.

ŚNIADANIE WIELKANOCNE.