16.10.2024 r.

"DZIECI DZIECIOM"

Niespodzianka!!!

Dziś odbyło się spotkanie z wolontariuszami oraz młodzieżą z Liceum Ogólnokształcącego im. 27 Wołyńskiej Dywizji Armii Krajowej w Dubience z okazji zorganizowanej akcji "Dzieci Dzieciom".

Dzięki  ich zaangażowaniu i wspaniałej postawie otrzymaliśmy mnóstwo pomocy szkolnych, zabawek i artykułów papierniczych. Oczywiście były tańce i wspólna zabawa. Wzruszająca postawa Młodzieży zasługuje na szacunek i uznanie! Nie zmieniajcie się! Pokazujecie, że młodzi ludzie potrafią być empatyczni i szczerzy dzieląc się z innymi!

10.10.2024 r.

08.10.2024 r.

JA TEŻ POTRAFIĘ POMÓC.

08.10.2024r.  gośćmi w naszym ośrodku byli Ratownicy Medyczni pracujący dla SRM Chełm.

Celem zajęć przeprowadzonych przez wykwalifikowanych ratowników było promowanie bezpiecznych zachowań w życiu codziennym oraz  przygotowanie przedszkolaków i uczniów naszej placówki do wykonywania prostych czynności związanych z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej.

02.10.2024 r.

PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W KOMISARIACIE POLICJI

W DOROHUSKU

02.10.2024 r.

SPORTOWY DZIEŃ CHŁOPAKA.

Uczniowie klas PDP spędzili ten dzień bardzo aktywnie: kręgielnia, siłownia na świeżym powietrzu, spacer... Było słonecznie, sportowo a przede wszystkim zabawnie. Jeszcze raz wszystkim chłopakom wszystkiego najlepszego!

01.10.2024 r.

PIĘKNE CZYTANIE TO TEŻ SZTUKA

Na przełomie września i października w ramach propagowania czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży obchodziliśmy w naszej placówce Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Uwieńczeniem akcji było zorganizowanie konkursu "Piękne czytanie to też sztuka", który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

26.09.2024 r.

DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPACH WYCHOWAWCZYCH

25.09.2024 r.

POWIATOWA MINISPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKA

18 - 19.09.2024 r.

AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA

18.09.2024 r.

PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W SALONIE FRYZJERSKIM "Kalejdoskop".