21.06.2024 r.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO.

Zakończenie roku szkolnego dla wszystkich jest ogromnym przeżyciem. W oczekiwaniu na wakacje prezentujemy to, co wypracowaliśmy w ciągu całego roku. Jest w nas ogromna radość i szczęście, że udało się zrealizować nasze marzenia i spotkać z rodzinami w tym wyjątkowym dniu!

Niech te wakacje będą spokojne, zdrowe i radosne. Oczywiście bezpieczne, pełne relaksu i wypoczynku. Cudownych wrażeń życzmy wszystkim!

Wracajcie wypoczęci i z uśmiechnięci. Do zobaczenia!

15 - 16.06.2024 r.

AKADEMIA FUTBOL PLUS - ROZGRYWKI W KLIMONTOWIE.

Tu Akademia Futbol Plus!

Team SOSW DOROHUSK!!!!

Rozgrywki w Klimontowie zostały rozegrane w duchu fair play.

Wszyscy uczestnicy są zwycięzcami otrzymując pamiątkowe puchary i medale.

Wracamy zadowoleni i szczęśliwi!

11.06.2024 r.

Międzyszkolny Konkurs dla Klas Przysposabiających do Pracy „Razem możemy więcej”.

Już za nami Międzyszkolny Konkurs dla Klas Przysposabiających do Pracy „Razem możemy więcej”, który po raz trzynasty w dniu 11 czerwca 2024 roku odbył się przy dużym wsparciu Starostwa Powiatowego w Chełmie – sponsora nagród. Celem imprezy było umożliwienie uczniom klas przysposabiających do pracy zaprezentowania własnych wiadomości i umiejętności oraz integrowanie środowiska uczniów i nauczycieli Szkół Specjalnych Przysposabiających do Pracy. Podczas konkursu uczniowie wykonywali następujące zadania konkursowe: z zakresu prac biurowych (uzupełnianie druku nadania paczki), z zakresu ogrodnictwa (palikowanie roślin), z zakresu krawiectwa (ręczne zszywanie dwóch materiałów), z zakresu stolarki (łączenie elementów drewnianych).

28.05.2024 r.

XV Powiatowy Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego.

28 maja w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym  w Dorohusku odbył się XV Powiatowy Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego.

Organizatorami byli: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dorohusku oraz Powiat Chełmski, który ufundował nagrody dla laureatów turnieju.

Laureatami w turnieju zostali:

- w kategorii kobiet:

I miejsce - Anna Wielosz PZPSW Hrubieszów,

II miejsce - Paulina Ordowska WTZ Sawin

III miejsce - Kinga Mazurek SDS Chełm;

04.06.2024 r.

WYCIECZKA DO ZAMOŚCIA

22.05.2024 r.

MAJOWE GRILLOWANIE.

Jak maj - to oczywiście majowe grillowanie w grupach wychowawczych. U nas wiele zabaw sportowych, pyszne kiełbaski i dyskoteka pod chmurką.

Dzień pełen atrakcji i pozytywnych emocji.

7.05.2024 r.

WYCIECZKA DO OGRODU ZOOLOGICZNEGO W ZAMOŚCIU.

25.04.2024 r.

W KRĘGIELNI.

Integracja połączona z aktywnością fizyczną, tak można określić klasowy wyjazd do kręgielni. W końcu nadszedł ten dzień, super zabawa !!!

24.04.2024 r.

PASOWANIE NA UCZNIA.