Turnieju Tenisa Stołowego.

W dniu 30 maja nasz Ośrodek był organizatorem XIV Powiatowego Turnieju Tenisa Stołowego. Dzięki uprzejmości Pana Jarosława Wójcickiego, Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Dorohusku zawody odbyły się na hali sportowej. W zmaganiach sportowych wzięli udział zawodnicy i zawodniczki z ośrodków specjalnych, warsztatów terapii zajęciowych i DPS-ów z powiatu chełmskiego.

Rozgrywki w duchu fair play przebiegały w systemie pucharowym. Sędzią głównym był nauczyciel w-f z naszej placówki, Pan Sławomir Gajewski. Organizacją zawodów zajęła się Pani Janina Stencel również nauczycielka w-f. Trenerką naszej drużyny była Pani Marta Jeleń.

Zwycięzcy w swoich kategoriach otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Każda placówka otrzymała puchar pamiątkowy i dyplom.

Sponsorem nagród było Starostwo Powiatowe w Chełmie, reprezentowane na turnieju przez Panią Paulinę Ewę Suchań.

Dla zawodników przygotowany był słodki poczęstunek.

Dziękujemy za udział w turnieju i zapraszamy za rok!