22.06.2023 r. – PIKNIK RODZINNY

Dnia 22 czerwca 2023r. w SOSW w Dorohusku odbył się Piknik Rodzinny z udziałem zaproszonych gości, rodziców, uczniów, dzieci oraz pracowników placówki. Impreza była bogata w różnorodne atrakcje.

Na scenie jako pierwszy wystąpił Teatr „Azumi” z artystycznym występem pt. „Zaczarowany Kufer”. Następnie wspaniałe i szalone zabawy zapewnił nam TAKI WODZIREJ - Piotr Maksymiuk. Uczestnicy imprezy mieli możliwość uczestnictwa w wielu atrakcjach: przejazd kucykiem, zabawa w pianie, malowanie twarzy, tatuaży, zaplatanie warkoczyków, dmuchany plac zabaw oraz kreatywne zabawy plastyczne. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się pokazy służb mundurowych i ratunkowych. We współpracy z kołem Gospodyń Wiejskich Turka  i Brzeźno zostały przygotowane regionalne potrawy. Nasze Panie kucharki przygotowały pyszny bigos i kiełbaski. Na łasuchów czekały lody, wata cukrowa i popcorn.

Organizacja tak atrakcyjnej imprezy nie byłaby możliwa bez wsparcia finansowego i rzeczowego następujących sponsorów:

Pan Piotr Deniszczuk Starosta Powiatu Chełmskiego

Max Danuta Królikowska Chełm

Pan Jacek Lipczyński Topbud - Plus

Pan Dariusz Kędzierawski AC TRUCK

Pan Marek Przybyłowicz MAREX

Pani Dorota Kociubińska Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Pani Hanna Siejo PW Neptun

Społem Chełm Sp z o.o.

Pani Prezes Agnieszka Prus Koło Łowieckie nr 82 „Dubelt” w Chełmie

PH Chłodnia IGLOO Poterewicz Spółka Jawna

SYNTEC sp. z o. o.

Koło Gospodyń Wiejskich w Turce

Koło Gospodyń Wiejskich w Brzeźnie

Rodzice wychowanków SOSW w Dorohusku.

Składamy serdeczne podziękowania zarówno uczestnikom jak i sponsorom.

Dziękujemy.

Zapraszamy za rok!!!