31 maja 2026 r.

TEAM SOSW DOROHUSK - FUTBOL PLUS - ZAMOŚĆ.

Za nami dwa dni pełne sportowych i kulturalnych wrażeń!

W sobotę odwiedziliśmy restaurację McDonald's, a następnie uczestniczyliśmy w wycieczce po Zamościu z lokalnym przewoźnikiem. Po wspólnej kolacji i krótkim odpoczynku nasza drużyna trenowała na boisku Hetmana Zamość, przygotowując się do rozgrywek.

W niedzielny poranek uczestniczyliśmy w uroczystym otwarciu turnieju na Rynku Wielkim w Zamościu. Oficjalnego otwarcia dokonał Prezydent Miasta Zamość. Następnie udaliśmy się na boisko Hetmana Zamość, gdzie rozpoczęły się rozgrywki piłkarskie.

Mecze były bardzo emocjonujące, wyrównane i przebiegały w duchu fair play. W tym turnieju najważniejsza była dobra zabawa, integracja i sportowa rywalizacja, dlatego wszyscy uczestnicy mogą czuć się zwycięzcami.

Po zakończeniu rozgrywek nasza drużyna została uhonorowana medalami, otrzymała puchar oraz nagrody rzeczowe.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie, sportową postawę i godne reprezentowanie naszej placówki!

 

27.05.2026 r.

SZKOLNA AKCJA PROFILAKTYCZNA

"ROWER - BEZPIECZNA AKTYWNOŚĆ DLA KAŻDEGO".

19 i 27 maja 2026 r.

RAJD.

19 i 27 maja 2026 r. nasi uczniowie brali udział w dwóch rajdach rowerowych. Młodzież wykręciła kilka kilometrów do miejscowości Świerże. Na uczestników czekało ognisko, wspólna integracja oraz pieczenie kiełbasek. Największą frajdą okazało się łowienie ryb w stawie. Dopisała pogoda i dobre humory, a cały wyjazd był okazją do aktywnego wypoczynku połączonego z przypomnieniem zasad ruchu drogowego.

 

20.05.2026 r.

"Kiedy żyły dinozaury..." - Bałtów.

11.05.2026 r.

WIZYTA W BIBLIOTECE

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek wychowankowie grup wychowawczych wybrali się na wycieczkę do Gminnej Biblioteki Publicznej w Dorohusku. Dzieci miały okazję poznać to wyjątkowe miejsce , dowiedzieć się jak działa biblioteka oraz zobaczyć bogaty księgozbiór, a także poznać sympatyczne panie bibliotekarki, które bardzo ciepło nas przyjęły oraz zachęcały do odwiedzania tego magicznego miejsca.

11.05.2026 r.

MAJOWE GRILLOWANIE.

Majowe grillowanie w grupach wychowawczych upłynęło w radosnej

i pełnej energii atmosferze.

Były tańce pod chmurką, wspólne pieczenie kiełbasek oraz aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę

i wspólnie spędzone chwile!

 

13.05.2026 r.

MALI KUCHARZE

06.05.2026 r.

ZDROWE ODŻYWIANIE.

28.04.2026 r.

PIŻAMA PARTY.

W grupach wychowawczych odbyło się wieczorne „Piżama Party”!

Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy, nie zabrakło pokazu mody piżamowej, w którym uczestnicy zaprezentowali swoje kreatywne stylizacje. Wieczór rozkręciła piżamkowa dyskoteka, a na zakończenie – dla wyciszenia – wychowawcy czytali książki, tworząc ciepłą i spokojną atmosferę.