XII Międzyszkolny Konkurs

dla Klas Przysposabiających do Pracy

„Razem możemy więcej”

W dniu 17.11.2022r. już po raz dwunasty  Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Dorohusku  był organizatorem Międzyszkolnego Konkursu dla Klas Przysposabiających do Pracy.

W tegorocznych zmaganiach wzięło udział pięć zespołów z województwa lubelskiego.

Konkurencje z jakimi zmierzyli się uczestnicy, to zadania z zakresu: prac biurowych, krawiectwa, ogrodnictwa i gospodarstwa domowego, w których wykazali się praktycznymi umiejętnościami. Impreza przebiegła w ciepłej i serdecznej atmosferze. Nie było przegranych, każdy zespół został zwycięzcą.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, podziękowania i nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Chełmie.