Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. - 02.09.2019r.

2 września 2019 r. uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2019/2020 pełen nowych możliwości oraz szans na sukcesy i wielkie wydarzenia.
W tym szczególnym dniu spotkali się uczniowie, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście.
Pani Renata Zarek, przewodnicząca Rady Rodziców oraz ks. dr Witold Gąciarz - Proboszcz Parafii w Dorohusku życzyli wszystkim sukcesów i pomyślności w nadchodzącym roku szkolnym.
W pięknych słowach powitała zebranych pani Dyrektor Bożena Kloc, która przedstawiła organizację roku szkolnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Dorohusku.

V PRZEGLĄD WYSTĘPÓW KABARETOWYCH "KABARETON NAD BUGIEM" - 05.09.2019r.

5 września 2019 r. Teatr Azumi ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dorohusku uczestniczył w zorganizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy "Cytrynka" w Dorohusku V Przeglądzie występów Kabaretowych "Kabareton nad Bugiem".
     Mały jubileusz oczywiście uświetnił pyszny tort serwowany wszystkim przybyłym, drobne upominki i drzewka, które posadziliśmy w swoich placówkach.
Jak co roku panowała rodzinna atmosfera, a przybyli goście świetnie bawili się w trakcie imprezy. Był pyszny obiad, słodkości i foto budka, do której podążały prawdziwe tłumy!

Dziękujemy za gościnę i pyszną zabawę!

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy